• Gelimeler Nedir?
  • Gelimeler Blog kişisel yazılardan oluşan, birden fazla yazarı bulunan kolektif web blogudur. Gelimeler 'in anlamı kelimelerden gelmektedir. Sloganımız "biri erkek biri kadın" anlamı herkese hitap etmesinden gelmektedir. Yöneticimiz ve yazarlarımızdan Murat Son lise okul hayatını Doğa Koleji'nde bitirdikten sonra Rusya Saint Petersburg Devlet Mimarlık ve İnşaat Üniversite'nde inşaat mühendisliği okuyarak eğitim hayatını devam ettirmektedir.
  
Abone

Yeni yazılarımızdan ve duyurulardan ilk sizin haberiniz olsun.

Kullanım Sözleşmesi
Gelimeler.com 'da yer alan metaryeller    tarafından tescillenmiştir. Kullanım sözleşmesini lütfen dikkatle okuyunuz.
0
Oğlak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
8 Eylül 2013      Murat Son      Oğlak

Oğlak burcu erkekleri parasının hesabını iyi bilen erkeklerdir. Bu burcun erkeği bir harcama yapmadan önce tüm ayrıntıları ile düşünüp karar verdikten sonra parayı çıkarır. Aklında sürekli gelecekte yapacağı şeyleri planlayan oğlak burcu erkeği aynı zamanda da inatçıdır. Vicdan, oğlak burcu erkeklerinde her zaman ön planda olmuştur. Para harcamadan önce, neden harcaması ve ne kadar harcaması gibi konuları inci ince düşünen oğlak burcu erkeği hiç sıkılmadan bunları karşısındakine açıklamaktan da, zevk alan insanlardır.

Oğlak için parasal konular her zaman çok önemli konulardır. Bu yüzden oğlak burcu erkeği yapacağınız bir birliktelikte her zaman hesap yapmaya hazır olmanız gerekecektir. Sizinle hemen hemen her yerde para konuşabilecek bir erkektir. Eğer bir oğlak burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, öncelikle tutumlu olmayı öğrenmeniz gerekebilir. Çünkü oğlak burcu erkeği yapacağı her harcamadan önce, sizden detaylı bir rapor isteyebilir. Oğlak burcu erkeği parasal konularda akıllı hareket eden kadınlardan daha çok etkilenir.

Bu burçlar evlilikten ve evliliğin getireceği sorumluluklardan çekinebilirler. Bu yüzden bir oğlak erkeğinin uzak durduğu konu evliliktir.

Eğer bir oğlak erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız, onu sizin çok tutumlu, ekonomik, sevgi dolu bir kadın olduğunuza inandırmanız gerekecektir. Devamını Oku

İZLEDİĞİMİZ

Sizler için haftalık video makinesi 'nisan 2. hafta': Serebro - Мама Люба Давай

Son Yorumlar
  • ugurislercan yorumladı: O değilde yeni internet yasaklarını n...
  • gelimelerle yorumladı: video mideo derken karıyı öptü :( biz...
  • neilarkim yorumladı: El Pornoyu gördüğüm gibi kapattım mal...
  • AliKos yorumladı: Bu aşamayı da yaptık karıyı nereden b...
  • Burak Ankrl yorumladı: El enor...
Nisan 2014
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930